PIENO FERMOS, KARVIDĖS

Gerai apgalvota ir funkcionalu

Pieninių karvių, bulių, ar jaunų galvijų fermų statyba kelia skirtingus reikalavimus, mes galime pasiūlyti visus tinkamus sprendimus!

Glaudžiai bendradarbiaudami su ūkininkais, mes žinome, kuriai sistemai, kokių struktūrinių priemonių reikia. Planuojame Jūsų galvijų fermą pagal naujausius standartus ir ypatingą dėmesį skiriame gyvūnų gerovei. Galime pasiūlyti sprendimus visiškai naujos fermos statybai, arba pagal poreikį senos rekonstrukcijai.

Mes atliekame šiuos darbus:

  • Konsultuojame žemės ūkio pastatų statybos klausimais

  • Projektuojame pagal standartinius, arba individualius reikalavimus

  • Gaminame pastatų konstrukcijas, bei elementus

  • Rekonstruojame senus pastatus, juos pritaikant šiuolaikinėms gyvulių laikymo sistemoms

  • Atliekame visus statybos darbus

Populiariausi konstrukcijų sprendimai

Projektuodami galvijų fermą, mes atkreipiame dėmesį į daugybę statybinių reikalavimų, kurie suteikia gyvuliams optimalų komfortą. Mielai Jums patarsime apie įvairius galvijų laikymo variantus. Galite rinktis iš įvairių tipų konstrukcijų, sienų dangų, apšvietimo bei vėdinimo sistemų.Pateikiame dažniausiai pasitaikančius melžiamų karvių ir bulių auginimo fermų statybos variantus:

Melžiamų karvių fermos konstrukcijos pavyzdys

Šis sprendimas yra su metalo – klijuoto medžio rėmo konstrukcija. Sienas sudaro Wolf System sukurta VARIO Star (VS) šoninė vėdinimo sistema, turinti kelis tarptautinius apdovanojimus. Ši sistema tvirtinama prie juostinio betoninio pamato ir tęsiasi iki stogo konstrukcijos. Stogas dengtas Sandwich tipo plokštėmės su polistireno užpildu ir turi dvišlaitį šviesai laidų stogo kraigą, tvartui apšviesti. Tai ko gero idealiausios apšvietimo ir vėdinimo sąlygos.

Bulių fermos konstrukcinis pavyzdys

Bulių (jaučių) fermos dažniausiai statomos su metalo rėmo konstrukcija. Šis skerspjūvis parodo sprendimą su Sandwich tipo šiluminiais stogo elementais ir „CURVO FIRST” technologijos lenktu švieslangiu stogo kraige. Sienos sudarytos iš trapecijos formos lakštinio metalo apvalkalo (trapecinė skarda), kurio apačioje yra gelžbetoninė kampinė atraminė siena. Ventiliacinės žaliuzės gali būti automatiškai valdomos elektra, taip reguliuojant tinkamą klimatą gyvuliams tvarte. Dėl gelžbetoninės sienelės, pastato sienos viršus (žaliuzių sistema, trapecinės skardos elementai) apsaugoti nuo gyvulių sugadinimo.

Planuojate statybos projektą, gal galime padėti?

Gauti nemokamą pasiūlymą

Karvių melžimo sistemos ir technologijos