Universalūs technikos, grūdų, trašų pastatai

Wolf System siūlo unikalią save laikančio rėmo konstrukcija, kuriai nereikia papildomų atramų. Siūlome rinktis iš plieno – medžio, betono – medžio konstrukcijų. Konstrukcija be papildomų atramų yra labai lanksti ir ateityje gali būti naudojama kitiems tikslams, ne tik grūdų laikymui, bet ir įvairiai technikai laikyti, taip grūdų sandėliai tampa pranešesni prieš grūdų saugojimo bokštus.

Pertvarų konstrukcijos

Gelžbetoninės monolitinės sienos

Trapecijos formos lakštinio metalo plokščių pertvaros. Idealus nebrangus sprendimas grūdų saugojimui.

Tūrinės grūdų saugojimo dėžės iš medienos plokščių.

Planuojate statybos projektą, gal galime padėti?

Gauti nemokamą pasiūlymą

Išskirtinė savybė – universalumas

Įvairūs sandėlio panaudojimo būdai

Pagrindiniai optimalaus sandėliavimo reikalavimai yra gera šilumos izoliacija stoge ir sienoje, jokios apšvitos zonos, nuolat žema laikymo temperatūra, sandarus ir sausas sandėlis. Džiovinant ir vėsinant taip pat reikalinga atitinkama techninė įranga, kad nebūtų bloginama kokybė. Tiek sienos dizainas, tiek konstrukcijos tipas priklauso nuo atitinkamo sandėliavimo, dėžučių laikymo ar neužpildyto sandėliavimo tipo.

Šiam specialiam laikymo elementui taikomi padidinti reikalavimai dėl cheminės ir mechaninės konstrukcijos, stogo, sienos, vartų ir grindų įtempimo. Reikaling padidinta apsauga nuo korozijos (C4 / C5 klasė) ant plieno konstrukcijų, sienų iš betono arba klijuotos laminuotos medienos arba išbrinkimui atsparių medinių plokščių (jūrinė pušis), visų tvirtinimo detalių ir metalinių plokštelių gamyba iš nerūdijančio plieno, stogo drenažas, atsižvelgiant į plastiko arba nerūdijančio plieno reikalavimus, ir pagrindo plokščių konstrukcija iš gelžbetonio.

Kad būtų galima laikyti biomasę, reikia išpilamų betoninių išorinių ir vidinių pertvarų, kad sienos galėtų saugiai atlaikyti tūrinį slėgį. Išorinės sienos suprojektuotos kaip kampuotos atraminės sienos, izoliuotos arba neizoliuotos, atsižvelgiant į reikalavimus. Plieninė konstrukcija dedama ant sienos, kad birius krovinius būtų galima netrukdomai pašalinti krautuvais, priekiniais krautuvais, ekskavatoriais ir kt.