ANGARAI

Betono, medžio, plieno – tai Jūsų pasirinkimas.

Dėl įvairių statybos medžiagų pasirinkimų, galimas tinkamiausias ir ekonomiškiausias angaro (garažai, angarai, sandėliai ir kt.) statybos pasirinkimas, atsižvelgiant į saugomą medžiagą, įstatymų reikalavimus.

Taip pat mums itin svarbu išliekamoji pastato vertė ir ilgaamžiškumas. Pagrindinis Wolf System siūlomo produkto pranašumas – universalumas ir aukščiausia kokybė.

Savarankiško atraminio rėmo konstrukcijos viršuje ir apačioje užtikrina galimybę išnaudotį visą pastato plotą.

Mūsų unikali struktūrinė konstrukcijų sistema, įgalina klientą vėliau, esant reikalui plėstis, nesunkiai praplečiant esamą plotą. Pilna arba dalinė izoliacija, termoizoliacija, taip pat įvairios vėdinimo sistemų instaliacijos, galima rinktis įvairių apšiltinimo būdų. Taip pat siūlome greitai surenkamas atviras arba uždaras konstrukcijas laikinom sandėliavimo patalpoms.

Klientui sudaroma galimybė rinktis iš jau paruoštų planų, kurie gamykloje gali būti paruošti per labai trumpą laiką, arba individualūs užsakymai, taip pat labai greitas ir operatyvus montavimas. Nėra Jūsų siūlomos užduoties mums, kurios negalėtume įvykdyti!

Naujiena! Pastato konfiguratorius

Pastato konfiguratoriaus pagalba galima nustatyti ir vizualiai matyti statinio aukštį, plotį, stogo nuolydį. Taip pat pasirinkti norimus konstrukcijų tipus, spalvas. Pritraukus kamerą iki vidaus, galima pabandyti derinti skirtingas medžiagas pastato konstrukcijai, kaip pavyzdžiui metalas – medis, metalas – metalas, įvertinti kaip atrodys statinys su durimis, langais ir vartais.

Siūlome išmėginti – tai išties paprasta!

Konstrukcijų pasirinkimas

Metalas

Metalo konstrukcijos visada sukuria tvirtumo įspūdį. Mūsų moderniame ceche apdorojama apie 30 000 tonų plieno (atitinka 1500 sunkvežimių) per metus. Plieninio rėmo konstrukcijos yra karštai cinkuojamos, arba dažomos bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Projektuojamos konstrukcijos su tarprėminėmis atramomis, arba be jų. Galimos metalinės stoginės, arba pilnas viso pastato dangai paruoštas sprendimas, pagal pageidavimą su laikikliais kranų sistemomis. Garantuojame aukštą gaminių tikslumą!

Metalas – klijuotas medis

Vienas didžiausių kaštų statyboje – laikas. Visos konstrukcijos paruošiamos gamykloje, komplektuojamos su visais tvirtinimais ir varžtais, tai suteikia didelę laiko ekonomiją statybos aikštelėje. Jokių nereikalingų papildomų darbų. Medis kaip atsinaujinanti, ekologiška žaliava, derinama su metalu, sukurią architektūrinį patrauklumą ir greičiausią surinkimą, dėl standartizuotų jungčių. Plieniniai mazgai gali būti pritvirtinti prie medinių sijų jau gamykloje. 

Gelžbetonis – klijuotas medis

Gelžbetonio atramos konstrukcijai, su klijuoto medžio sijomis dažniausiai naudojami, kaip architektūrinis sprendimas funkcinei pastato paskirčiai. Jie turi dideli stiprį tūrinėms medžiagoms laikyti, taip pat aukštą atsparumą ugniai. Jau gamykloje plieniniai betoniniai laikikliai ir klijuotos medienos sijos, ar arkos yra aprūpintos specialiomis įdubomis ir angomis, kad būtų užtikrintas trumpas surinkimo laikas vietoje. Betonas, kaip konstrukcinė medžiaga dažnai naudojamas esant ypač aukštiems priešgaisrinės saugos reikalavimams.

Klijuotas medis

Įvairus panaudojimas, estetika, natūrali – ekologiška medžiaga. Wolf System gamina aukštos kokybės klijuoto medžio gaminius. Klijuoto medžio sijos pasirinktinai dažnai montuojamos matomose vietose pastatuose, nereikalinga papildoma apdaila, gražiai dera prie įvairių dizaininių sprendimų, ar pramonėje – reikalingos dėl ugnies atsparumo.

Santvarinė medinė konstrukcija

Medinės santvaros naudojamos, kur reikalingos lengvos, ekonomiškos konstrukcijos, dažnai projektuojamos žemės ūkio pastatuose, skirtuose technikos garažams, pašarų saugykloms arba saugojimo patalpoms. Galimi laisvi iki 30 m pločio plotai. Neribotos projektavimo galimybės.

Planuojate statybos projektą, gal galime padėti?

Gauti nemokamą pasiūlymą

Populiariausi konstrukcijų sprendimai

Banguoti cementiniai lakštai + dailylentė

Populiarus ir ekonomiškas sprendimas, dažnai naudojamas ūkiniams pastatams. Įvairių spalvų cementinė lakštinė stogo danga ir lakuotos fasado medinės dailylentės – klasikinis variantas gražiam pastatui įkomponuoti į esamą aplinką.

Galimų spalvų RAL paletė:

Fasadas dailylentė
Stogas banguoti cementiniai lakštai

Trapecinė skarda

Trapecinės skarda – tai mažai priežiūros reikalaujanti danga, atspari aplinkos poveikiui, itin ekonomiškas sprendimas. Be standartinės versijos su plokštuminiais pamatais, cokoline sienele, galima skarda montuoti iki žemės.  Konstrukciją galima montuoti ant polių, jeigu nėra reikalingos lygios grindys.

Galimų spalvų RAL paletė:

Šilto tipo (sandwich danga)

Pastato užbaigimas Sandwich tipo plokštėmės su polistireno užpildu užtikrina pastato termines savybęs, neleidžia susidaryti kondensatui, užtikrina optimalią šilumos izoliaciją.

Galimų spalvų RAL  paletė:

Fasadas
Stogas

Galerija