Easi-joist® sijinės santvaros perdangomsEasi-Joist_startpage_sujet

Easi-joist® sijinės santvaros paprastai naudojamos perdangos grindų konstrukcijai namų, komercinės paskirties ir pramoninių pastatų statyboje. Tai iš esmės yra medinė tinklinė sija sutvirtinta metalo detale. Easy-joist® sija susideda iš lygiagrečių medinių rūšiuotu tašų (paprastai C24 stiprumo matavimo klasė) ir V formos cinkuotų metalo detalių, kurios yra pritvirtintos prie medienos iš viršaus ir apačios.

easi_joist-miniatura

easi-joist® sijinės santvaros

Easi-joist® privalumai

Easy-joist® santvaros turi daugiau galimybių nei tradicinės medžio sijos – yra prieinamos įvairių gylių ir pločių, kad tiktu įvairiems poreikiams. Easy-joist® sijinės santvaros gaminamos pagal tikslius matmenis, padeda sumažinti atliekas statybos aikštelėje, ir pagreitinti grindų įrengimą.

Easy-joist® yra net iki 40% lengvesnės nei lygiaverčios „pilnos“ sijos, o tai reiškia lengvesnį ir spartesnį darbą darbuotojams. Metalo intarpų tuščiavidurė V forma leidžia tiesiai tiesti komunikacijas, vamzdžius. Nereikia gręžti skylių statybos aikštelėje, tai gali išgelbėti nuo brangiai kainuojančių klaidų.

Galima rinktis indvidualius išmatavimus, gaminant tiksliai kokių reikia klientui.

Daugiau informacijos – panaudojimo galimybės, brėžiniai PDF kataloge.

 

Montavimo pavyzdys

Parodomos galimybės montuojant sijas perdangai ant mūro sienų.

Galerija