Wolf Grupė

Visą Wolf grupę sudaro daugiau nei 25 biurai, kurie išsidėstę tarp 20 šalių, taip užtikrinamas greitas reagavimas į visus kliento pageidavimus. Wolf grupėje šiuo metu dirba daugiau nei 2700 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Kompanija turi daugiau nei 40 metų patirtį tarptauniu mastu ir daugeliui jau yra tapes patikimas partneris žemės ūkio, komercijos ir pramonės pastatų, rezervuarų, biojėgainių, bei individualių namų statyboje ir projektavime. Mediena, plienas, betonas ir gerai apgalvotos medžiagų kombinacijos leidžia mums pasiūlyti Jums ekonomiškai efektyviausius sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius.

Landkarte-Konzern_galleryLarge

Mažų ir didelių iššūkių partneris

Nuo paprastų sandėlių iki sudėtingų architektūros ir dizaino sprendimų. Nuo mažų pramoninių pastatų, parduotuvių iki pramonės parkų. Nuo silosinių, mėšlidžių iki 10000 m³ rezervuarų. Wolf System siūlo aukščiausios kokybės produktų asortimentą rinkoje.

Nuolatinis tobūlėjimas

Nuolatinis naujų gamybos technologijų modernizavimas ir plėtra yra tiksli ir ekonomiškai efektyvios gamybos pagrindas, to pasiekimai yra aukšta kokybė ir įnotyvus dizainas, bei trumpas statybos laikas.